Examenuitslagen

Geslaagden december 2014

Yubi 7e kyu
Wouter 6e kyu
Milou 6e kyu
Yvette 6e kyu
Carlinde 6e kyu
Dennis 1e groene slip
Tjerk 2e groene slip
Huub 5e kyu
Emma 5e kyu
Nikki 5e kyu
Michel 5e kyu
Niek 4e kyu
Kaja 4e kyu
Anja 4e kyu
Vera 4e kyu
Dylan 3e kyu
Nina 1e kyu

Geslaagden december 2012

Gijs v H 1e gele slip
Faye 2e gele slip
David 2e gele slip
Lina 2e gele slip
Jens 2e gele slip
Jacob 7e kyu
Isaak 7e kyu
Huub 7e kyu
Yassin 7e kyu
Dennis 7e kyu
Gijs W 7e kyu
Maarten 7e kyu
Fabian 7e kyu
Dylan 7e kyu
Clemens 1e oranje slip
Tjerk 1e oranje slip
Hidde 1e oranje slip
Niek 2e oranje slip
Per 2e oranje slip
Michel 2e oranje slip
Marco 6e kyu
Vera 2e groene slip
Quinte 2e groene slip
Thieu 2e groene slip
Kjeld 2e groene slip
Kaja 2e groene slip
Isabelle 5e kyu
Anja 5e kyu
Ilias 1e blauw slip
Antoine 4e kyu
Siewert 3e kyu





Geslaagden juni 2012

Lina Tempels 1e gele slip
Gijs van Heusden 1e gele slip
David Joseph 1e gele slip
Jacob Lenstra 1e gele slip
Yassin Abd Elhamed 1e gele slip
Isaak van Luijk 1e gele slip
Clemens Bossert 7e kyu
Zyhra Prinsen 7e kyu
Alvoro Caraballo Romero 7e kyu
Marco Bommelje 7e kyu
Olaf van der Veen 7e kyu
Michel Sontrop 1e oranje slip
Emma Beun 1e oranje slip
Per Meininger 1e oranje slip
Sebastian Bican-Miclescu 6e kyu
Kevin Nieuwenhuijs 6e kyu
Maria Voulgarakis 6e kyu
Laurens Hoogenboom 6e kyu
Vera Bommelje 1e groene slip
Ilias Oallal 5e kyu
Rob van Bijnen 5e kyu
Meindert Wolters 5e kyu
Gala Kuzmicheva 4e kyu
Ivar de Leeuw 3e kyu
Vincent Hoogenboom 3e kyu
Jan Willem Bos 2e kyu





Geslaagden december 2011

Olaf van der Veen 1e gele slip
Jacob Lenstra 1e gele slip
Isaak van Luyk 1e gele slip
Yassin Abd Elhamed 1e gele slip
Dennis de Jong 1e gele slip
Gijs Weber 1e gele slip
Huub Willem Ellens 1e gele slip
Zyhra Prinsen 2e gele slip
Klemens Bossert 2e gele slip
Per Meininger 7e kyu
Michel Sontrop 7e kyu
Anissa Hatrouf 7e kyu
Emma Beun 7e kyu
Ingmar Bloemendal 7e kyu
Marijn van der Aa 7e kyu
Linda Matthies 7e kyu
Kevin Nieuwenhuijs 7e kyu
Lambert Krist 7e kyu
Walid Hatrouf 1e oranje slip
Quinte Wesselink 6e kyu
Kjeld Baggen 6e kyu
Tieu Klever 6e kyu
Mark Wille 6e kyu
Kaja de Borst 6e kyu
Vincent Koning Ter Heege 6e kyu
Rob van Bijnen 6e kyu
Meindert Wolters 6e kyu
Isabelle Wesselink 1e groene slip
Anja Roelofsen 1e groene slip
Daan Welling 1e groene slip
Ilias Oallal 2e groene slip
Benaissa Hatrouf 5e kyu
Jochem Bremmen 5e kyu
Bo Flachs 5e kyu
Gala Kuzmicheva 5e kyu
Boris Baggen 1e blauwe slip
Ivar de Leeuw 4e kyu
Nora Stel 4e kyu
Siewert van Otterloo 4e kyu



Geslaagden juni 2011

Clemens Bossert 1e gele slip
Zyhra Prinsen 1e gele slip
Emma Beun 2e gele slip
Anissa Hatrouf 2e gele slip
Sharon Koning ter Heege 2e gele slip
Mart van der Linden 2e gele slip
Per Meininger 2e gele slip
Michel Sontrop 2e gele strip
Courtney Wijfje 2e gele slip
Linda Bakker 7e kyu
Walid Hatrouf 7e kyu
Quinte Wesselink 7e kyu
Vincent Koning ter Heege 1e oranje slip
Thieu Klever 2e oranje slip
Kaja de Borst 2e oranje slip
Merel Ebbenhorst 2e oranje slip
Mark Wille 2e oranje slip
Remco Beekhof 6e kyu
Vera Bommeljé 6e kyu
Jochen Bremmen 6e kyu
Gala Kuzmicheva 6e kyu
Anja Roelofsen 6e kyu
Yassine Sebahi 6e kyu
Janneke Stevens 6e kyu
Daan Welling 6e kyu
Isabelle Wesselink 6e kyu
Ilias Oallal 1e groene slip
Simon Verkleij 1e groene slip
Boris Baggen 5e kyu
Renzo Visser 1e blauwe slip
Veerne Koops 4e kyu





Geslaagden december 2010

Ali Kissami 1e gele slip
Anissa Hatrouf 1e gele slip
Sharon Koning ter Heege 1e gele slip
Mart van der Linden 1e gele slip
Per Meininger 1e gele slip
Michel Sontrop 1e gele slip
Anne Veenhow 1e gele slip
Courtney Wijfje 1e gele slip
Quinte Wesselink 1e gele slip
Walid Hatrouf 2e gele slip
Kjeld Baggen 7e kyu
Bart Donkhorst 7e kyu
Thieu Klever 7e kyu
Gala Kuzmicheva 7e kyu
Janneke Stevens 7e kyu
Remco Beekhof 7e kyu
Maria Voulgarakis 7e kyu
Meindert Wolters 7e kyu
Jochem Bremmen 7e kyu
Rob van Bijnen 7e kyu
Kaja de Borst 1e oranje slip
Merel Ebbenhorst 1e oranje slip
Anja Roelofsen 1e oranje slip
Yassine Sebahi 1e oranje slip
Mark Wille 1e oranje slip
Vera Bommeljé 2e oranje slip
Daan Welling 2e oranje slip
Isabelle Wesselink 2e oranje slip
Boris Baggen 6e kyu
Simon Verkleij 6e kyu
Anoushka Voors 6e kyu
Beniassa Hatrouf 6e kyu
Bo Flachs 6e kyu
Ilias Oallal 6e kyu
Laurens Vugts 6e kyu
Nikoleta Vukasinovic 5e kyu
Roel Steenbergen 5e kyu
Ivar de Leeuw 5e kyu
Alexey Kuzmichev Jr 3e kyu
Jan-Willem Bos 3e kyu





Geslaagden juni 2010

Walid Hafrouf 1e gele slip
Kjeld Baggen 2e gele slip
Bart Donkhorst 2e gele slip
Thieu Klever 2e gele slip
Vincent Koning ter Heege 2e gele slip
Kaja de Borst 7e kyu
Anja Roelofsen 7e kyu
Mark Wille 7e kyu
Merel Ebbenhorst 7e kyu
Yassine Sebahi 7e kyu
Daphne Ma 7e kyu
Inge Storm 7e kyu
Laurens Vugts 7e kyu
Ben Hafrouf 7e kyu
Yvette van den Berg 7e kyu
Elly Dorst 7e kyu
Jasper Schut 7e kyu
Vera Bommeljé 1e oranje slip
Rebecca Knufman 1e oranje slip
Daan Welling 1e oranje slip
Isabelle Wesselink 1e oranje slip
Rebecca Knufman 1e oranje slip
Zoë van der Voort 1e oranje slip
Boris Baggen 2e oranje slip
Simon Verkleij 2e oranje slip
Ivar de Leeuw 6e kyu
Thibaut Niels 6e kyu
Sven Schönhage 6e kyu
Roel Steenbergen 6e kyu
Pauline Printz 6e kyu
Toon Brouwers 6e kyu
Alex Kuzmichev Jr 4e kyu
Emma Wolff 5e kyu
Chaïmae Sabahi 4e kyu
Siham Sebahi 1e bruine slip
Robin Bongers 2e kyu
Alex Kuzmichev Sr 1e kyu
Hubert Porck 1e kyu


Geslaagden december 2009

Vincent Koning ter Heege 1e gele slip
Cesim Recep 1e gele slip
Jules van der Wens 1e gele slip
Robin de Wit 1e gele slip
Kaja de Borst 2e gele slip
Bart Donkhorst 2e gele slip
Merel Ebbenhorst 2e gele slip
Ruben Hollander 2e gele slip
Dennis Looy 2e gele slip
Sander Looy 2e gele slip
Anja Roelofsen 2e gele slip
Yassine Sebahi 2e gele slip
Yassir Bounou 2e gele slip
Isabelle Wesselink 2e gele slip
Daan Welling 2e gele slip
Niek Vergnes 2e gele slip
Mark Wille 2e gele slip
David de Wit 2e gele slip
Boris Baggen 7e kyu
Vera Bommeljé 7e kyu
Rebecca Knufman 7e kyu
Anoushka Voors 7e kyu
Sven Schöhage 7e kyu
Bo Flachs 7e kyu
Pauline Printz 7e kyu
Thibaut Niels 7e kyu
Simon Verkleij 7e kyu
Zoë van der Voort 1e oranje slip
Anis Bounou 1e oranje slip
Ivar de Leeuw 2e oranje slip
Dagmar Tulner 6e kyu
Nikoleta Vukasinovic 6e kyu
Emma Wolff 1e groene slip
Thomas Schwend 5e kyu
Chaïmae Sabahi 2e blauwe slip
Robin Bongers 3e kyu



Geslaagden juni 2009

Boris Baggen 1e gele slip
Fabe Bolleurs 1e gele slip
Kaja de Borst 1e gele slip
Merel Ebbenhorst 1e gele slip
Sacha van Giersbergen 1e gele slip
Faye van Grootheest 1e gele slip
Ruben Hollander 1e gele slip
Rebecca Knufman 1e gele slip
Timo de Kruijf 1e gele slip
Dennis Looy 1e gele slip
Sander Looy 1e gele slip
Anja Roelofsen 1e gele slip
Laurens Tobias 1e gele slip
Niek Vergnes 1e gele slip
Simon Verkleij 1e gele slip
Daan Welling 1e gele slip
Isabelle Wesselink 1e gele slip
Mark Wille 1e gele slip
Tess Verheyen 1e gele slip
Vera Bommeljé 1e gele slip
Yassir Bounou 1e gele slip
Yassine Sebahi 1e gele slip
Renée Franken 1e gele slip
David de Wit 1e gele slip
Zoë van der Voort 7e kyu
Anis Bounou 7e kyu
Ivar de Leeuw 7e kyu
Emma Wolff 6e kyu
Martha Hoebens 6e kyu
Ewout Feenstra 6e kyu
Alexey Kuzmichev (jr) 5e kyu
Remco Clemens 5e kyu
Timo van Vliet 5e kyu
Chaimae Sabahi 1e blauwe slip
Ilias Sabahi 3e kyu
Dymph Bruijnes 3e kyu
Alexey Kuzmichev (sr) 2e kyu
Hubert Porck 2e kyu



Geslaagden december 2008

Anis Bounou 1e gele slip
Zoë van der Voort 1e gele slip
Brandon Rutting 2e gele slip
Ewout Feenstra 7e kyu
Martha Hoebens 7e kyu
Alexey Kuzmichev (jr) 7e kyu
Dagmar Tulner 7e kyu
Emma Wolff 7e kyu
Remco Clemens 6e kyu
Timo van Vliet 6e kyu
Chaïmae Sabahi 5e kyu
Jan-Willem Bos 4e kyu
Saskia Pothoven 4e kyu
Siham Sabahi 4e kyu
Alexey Kuzmichev (sr) 3e kyu
Jan Aarts 1e kyu
Kimberley Aarts 1e kyu
Chris Heunen 1e kyu


Geslaagden mei 2008

Emma Wolff 1e gele slip
Emilie de Groot 6e kyu
Chaëmae Sabahi 2e groene slip
Siham Sebahi 5e kyu
Saskia Pothoven 2e blauwe slip
Ilias Sabahi 4e kyu
Vincent Hoogenboom 4e kyu
Suk Jin de Wolf 4e kyu
Kimberley Aarts 2e kyu
Chris Heunen 2e kyu


Geslaagden december 2007

Remco Clemens 7e kyu
Emilie de Groot 7e kyu
Timo van Vliet 1e oranje slip
Sem Runge 5e kyu
Chaëmae Sabahi 1e groene slip
Siham Sebahi 2e groene slip
Ilias Sabahi 1e blauwe slip
Saskia Pothoven 1e blauwe slip

Geslaagden juni 2007

Tugba Yuksel 1e gele slip
Robert de Wijn 7e kyu
Sarah Verweij 7e kyu
Timo van Vliet 7e kyu
Arianna Storoni 6e kyu
Chaëmae Sabahi 6e kyu
Daphne Storoni 6e kyu
Siham Sebahi 1e groene slip
Sem Runge 2e groene slip
Ilias Sabahi 5e kyu
Jan-Willem Bos 5e kyu
Marco Miceli 5e kyu
Saskia Pothoven 5e kyu
Vincent Hoogenboom 5e kyu
Dymph Bruijnes 4e kyu
Klaas Danhof 4e kyu
Robin Bongers 4e kyu
Roen Roomberg 4e kyu
Vivian Sonnega 4e kyu
Chris Heunen 3e kyu
Kimberly Aarts 3e kyu
Chris Stronks 2e kyu

Geslaagden december 2006

Laurens Hoogenboom 2e gele slip
Sarah Verweij 2e gele slip
Timo van Vliet 2e gele slip
Kate Thorne 2e gele slip
Paul Smeets 7e kyu
Els van Venrooy 7e kyu
Chaëmae Sabahi 2e oranje slip
Siham Sebahi 6e kyu
Marco Micelli 6e kyu
Suk Jin de Wolf 6e kyu
Vincent Hoogenboom 6e kyu
Saskia Pothoven 6e kyu
Simone Luning 1e groene slip
Arianne Storoni 1e groene slip
Sem Runge 1e groene slip
Daphne Storoni 2e groene slip
Dymph Bruijnes 5e kyu
Klaas Danhof 5e kyu
Roen Roomberg 5e kyu
Robin Bongers 5e kyu
Chris Heunen 4e kyu
William Meyer 4e kyu
Chris Stronks 3e kyu
Gabriëla Aarts 1e kyu
Gert-Jan Schouten 1e kyu

Geslaagden juni 2006

Laurens Hoogenboom 1e gele slip
Chaëmae Sabahi 2e gele slip
Vincent Hoogenboom 7e kyu
Marco Miceli 7e kyu
Saskia Pothoven 7e kyu
Siham Sebahi 7e kyu
Suk Yin de Wolf 7e kyu
Robin Bongers 6e kyu
Dymph Bruijnes 6e kyu
Klaas Damhof 6e kyu
Ardon Fedi 6e kyu
Simone Luning 6e kyu
Roen Roomberg 6e kyu
Sem Runge 6e kyu
Ilias Sabahi 6e kyu
Francis Blokhuis 5e kyu
Yaela Fedi 5e kyu
William Meijer 5e kyu
Roy Erkens 4e kyu
Elise Brandwijk 3e kyu
Edward Mac Gillavry 3e kyu

Geslaagden december 2005

Siham Sebahi 2e gele slip
Camille van den Boorn 7e kyu
Dymph Bruijnes 7e kyu
Klaas Damhof 7e kyu
Ardon Fedi 7e kyu
Radboud Geenen 7e kyu
Simone Luning 7e kyu
Roen Roomberg 7e kyu
Sem Runge 7e kyu
Arianne Storoni 7e kyu
Daphne Storoni 7e kyu
Ilias Sabahi 1e oranje slip
Francis Blokhuis 6e kyu
Jan-Willem Bos 6e kyu
Deborah Brouwer 6e kyu
Yaela Fedi 6e kyu
William Meijer 6e kyu
Maxelle Runge 6e kyu

Geslaagden juni 2005

Sem Runge 1e gele slip
Camille van den Boorn 2e gele slip
Isa Kleijburg 2e gele slip
Arianne Storoni 2e gele slip
Francis Blokhuis 7e kyu
Yaela Fedi 7e kyu
William Meijer 7e kyu
Maxelle Runge 7e kyu
Ilias Sabahi 7e kyu
Dionne Ulfman 7e kyu
Tarik Salem 1e oranje slip
Roy Erkens 5e kyu
Sieuwert van Otterloo 5e kyu
Kimberly Aarts 4e kyu
Gabriela Aarts 3e kyu
Luc Aerssens 1e kyu
Sevim Ilgün 1e kyu
Wen Liem 1e kyu

Geslaagden december 2004

Camille van den Boorn 1e gele slip
Isa Kleijburg 1e gele slip
Arianne Storoni 1e gele slip
Dimph Bruynes 2e gele slip
Radboud Geenen 2e gele slip
Simone Luning 2e gele slip
Daphne Storoni 2e gele slip
Robin Bongers 7e kyu
Deborah Brouwer 7e kyu
Tarik Salem 7e kyu
Roy Erkens 6e kyu
Richard Ghurahoo 6e kyu
Emiel Mulder 3e kyu
Luc Aerssens 2e kyu
Wen Liem 2e kyu
Gert-Jan Schouten 2e kyu
Gjalt van Hes 1e kyu